Yudum esi kim?

08/17/2019 Off By admin

Yudum eşi kim?

43 yaşındaki Yudum, Erol Koral ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden Karen Asel isminde bir kızı vardır.

Yudum kimin kızı?

Davut Tatar
Gönül Tatar
Yudum/Parents

Yudum kaç yaşında?

About 43 years (1978)
Yudum/Age

Yudum kimin öğrencisi?

Müzisyen bir aileden gelen Yudum, 6 yaşında okuma yazma bilmeden bağlama çalmaya başladı. 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı, Çalgı Eğitim Bölümü sınavlarına giren Yudum, babası Davut TATAR’ın sınav öncesi kendisine vermiş olduğu eğitimin katkısıyla sınavı kazandı. 11 …

Yudum Çiçek Kimdir?

YUDUM KİMDİR: 1978 doğumlu sanatçı Yudumun dedesi Halk Ozanı Enver Tatar’dır. Baba tarafından aslen Ardahan, anne tarafından ise aslen Erzincan’lıdır. Ardından Ulus Müzik ile anlaşmış ve profesyonel müzik kariyerine adım atmıştır. 1998 senesinde ilk albümü Bir Yudum Sevgi ile 350 Bin satış rakamına ulaşmıştır.

Erol Koral kimdir nerelidir?

Erol Koral Kimdir. 1961 Bayburt doğumlu olan Koral, İlk, Orta ve Lise tahsilini İstanbul’da tamamladıktan sonra Kiev National Üniversitesinde 1998-2002 yılları arasında İnşaat Mühendisliği bölümünü başarıyla bitirerek yurda döndü. Evli ve 5 çocuk babası olan Koral, İngilizce bilmektedir.

Yudum babası kimdir?

Davut Tatar
Yudum/Fathers

Yudum babası nereli?

Peki, Şarkıcı Yudum kimdir, kaç yaşında, nereli? Türk Halk Müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı Yudum Tatar, 1978 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. Annesi Erzincanlı, babası Ardahanlı olan Yudum, doğumundan 6 ay sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti.

Türkücü Yudum nereli kaç yaşında?

Yudum Tatar (d. 1978, Ardahan), Türk halk müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı. 1998 yılında ilk albümü olan Bir Yudum Sevgi’yi çıkardı.

Yudum Koral kaç yaşında?

YUDUM HAYATI VE BİYOGRAFİSİ! Yudum Tatar 1978 yılında Ardahan’da doğdu. 43 yaşındaki Türk Halk Müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı Yudum, aslen Ardahanlıdır.

Yudum kimlerin?

Türk Halk Müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı Yudum Tatar, 1978 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. Annesi Erzincanlı, babası Ardahanlı olan Yudum, doğumundan 6 ay sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti.

Yudum Yağ kimdir?

“Türk burgeri yerine Yunan burgeri satacağız” duyurusu yapan şirketin bağlı olduğu Savola Group, Türkiye’de “Yudum” yağ markasının sahibi olduğu ortaya çıktı. …